Máme pre Vás veľkú foto súťaž na cosplay, portrait alebo fashion fotenie v spolupráci s Butterfly creative by Susy. Výherca dostane 1 hodinu fotenia v exteriéri + 10 upravených fotiek podľa vlastného výberu. Fotenie prebieha v Bratislave a dohodnúť sa na ňom môžete kedykoľvek podľa dohody počas roka 2018.

Ako sa k tejto výhre dostať? Stačí odpovedať na 2 jednoduché otázky:

1. Aká je Vaša obľúbená postava, ktorú by ste chceli cosplay-ovať a prečo práve túto postavu?

2. Ak si vonku sám alebo v partií používaš foťák, zrkadlovku alebo mobil na fotenie fotiek či Selfíčok?

Správne odpovede nám pošlite na email: gamefruitsk@gmail.com a dvaja z Vás sa môžu tešiť na tieto úžasné cosplay, portrait alebo fashion fotenia od Butterfly creative by Susy.

Svoje odpovede nám posielajte od 27. 10. 2017 do 27. 11. 2017

Ak nemáš šťastie v hre, tak máš šťastie v láske a ak tú lásku máš tak si kúpte darček v podobe fotenia. https://www.facebook.com/butterflycreativebysusy/

A ak chcete vidieť ako by mohli vaše fotky vyzerať, pozrite si facebookovú stránku Butterfly creative by Susy 🙂 https://www.facebook.com/butterflycreativebysusy/

Podmienky súťaže

Organizátorom súťaže je Gamefruit.sk, sponzorom je https://www.facebook.com/butterflycreativebysusy/. Trvanie súťaže prebieha od 27. 10. 2017 do 27. 11. 2017. Súťaže sa smie zúčastniť akýkoľvek súťažiaci s poštovou adresou na Slovensku a len raz. Opakovaná účasť môže mať za následok vyradenie účasti súťažiaceho zo súťaže. Výhrou súťažiacemu nevznikajú povinnosti zdanenia a platby poistného. Pre postup do žrebovania je nevyhnutné zodpovedať súťažné otázky správne a odoslať ich. Výhra nie je vymáhateľná ani vymeniteľná za inú, či za hotovosť. Organizátor si vyhradzuje právo na dodatočné zmeny v súťaži.

Účasťou v súťaži súhlasíte so spracovaním poštovej adresy a Vášho mena – osobných údajov. Organizátor tieto údaje spracúva za účelom odovzdania výhry – preposiela adresu s menom Susy. Susy adresu použije pre doručenie výhry. Iným spôsobom adresy a mená nie sú uchovávané, archivované a používané.