Pokémon GO, Súťaže

SÚŤAŽ – Neoficiálna príručka Pokémon Go do terénu

0

Máme pre Vás prvú súťaž o dve knihy Neoficiálnej príručky Pokémon Go do terénu.
Ako sa k nej dostať? Stačí odpovedať na 3 jednoduché otázky:

1.      Napíšte nám: čo znamená v preklade Pokémon?

2.      Napíšte nám: v ktorej krajine Pokémon vznikol?

3.      Napíšte nám: meno vášho obľúbeného komiksového hrdinu

Správne odpovede nám pošlite na email: gamefruitsk@gmail.com a dvaja z Vás sa môžu tešiť na tieto úžasné knihy.
Svoje odpovede nám posielajte od 06. 10. 2016 do 20. 10. 2016

Ak nemáš šťastie v hre, tak máš šťastie v láske a ak tú lásku máš kúp jej knihu o Pokémonoch na: http://www.bux.sk/knihy/301925-neoficialna-prirucka-pokemon-go-do-terenu.html

Podmienky súťaže

Organizátorom súťaže je Gamefruit.sk, sponzorom je vydavateľstvo Ikar. Trvanie súťaže prebieha od 06. 10. 2016 do 20. 10. 2016. Súťaže sa smie zúčastniť akýkoľvek súťažiaci s poštovou adresou na Slovensku a len raz. Opakovaná účasť môže mať za následok vyradenie účasti súťažiaceho zo súťaže. Výhrou súťažiacemu nevznikajú povinnosti zdanenia a platby poistného. Pre postup do žrebovania je nevyhnutné zodpovedať súťažné otázky správne a odoslať ich. Výhra nie je vymáhateľná ani vymeniteľná za inú, či za hotovosť. Organizátor si vyhradzuje právo na dodatočné zmeny v súťaži.

Účasťou v súťaži súhlasíte so spracovaním poštovej adresy a Vášho mena – osobných údajov. Organizátor tieto údaje spracúva za účelom odovzdania výhry – preposiela adresu s menom vydavateľstvu. Vydavateľstvo adresu použije pre doručenie výhry. Iným spôsobom adresy a mená nie sú uchovávané, archivované a používané.   

Related Posts

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.