Hry, News, Nintendo

Snes classic mini bude údajne vypustené do sveta tohto roku

Eurogamer oznámilo, že zdroje blízke Nintendu potvrdili na stránke, že SNES Classic Mini sa dostalo do produkcie na uverejnenie neskôr v tomto roku.

Toto je zjavne hlavným dôvodom, prečo NES Classic Mini v posledných niekoľkých týždňoch zastavil výrobu.

Očakávalo by sa, že SNES Classic Mini bude mať podobnu cenu ako NES Classic Mini, ktorý bol predávaný za 99 dolárov a zahŕňal 30 hier.

Úprimne povedané, je to ohromné. Super Nintendo má jedne z najlepších hier na konzoly vrátane The Legend of Zelda: Link to the Past, Super Mario World, Mario Kart a hry Donkey Kong Country.

Očakáva sa, že Super Nintendo Mini bude nasledovať rovnaký plug a ovladáci štýl ako NES Classic Mini, s vopred určenou sadou nainštalovaných hier.

No jedna vec je istá. Pokiaľ to Nintendo vypustí, uistite sa, že si ho môžete predobjednať čo najskôr, pretože je pravdepodobné, že sa bude predávať ešte rýchlejšie ako NES Classic Mini.

zdroj: http://press-start.com.au/news/nintendo/2017/04/19/snes-classic-mini-will-apparently-launch-year/

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon

Related Posts

REKLAMA

REKLAMA

HIGHLIGHT REDAKCIE / NEWS

  • Veľká foto súťaž na cosplay, portrait alebo fashion fotenie v spolupráci s Butterfly creative by Susy

    Máme pre Vás veľkú foto súťaž na cosplay, portrait alebo fashion fotenie v spolupráci s Butterfly creative by Susy. Výherca dostane 1 hodinu fotenia v exteriéri + 10 upravených fotiek podľa vlastného výberu. Fotenie prebieha v Bratislave a dohodnúť sa na ňom môžete kedykoľvek podľa dohody počas roka 2018. Ako sa k tejto výhre dostať? Stačí odpovedať…

  • Ghostory prináša logické puzzle a slovné hračky zabalené v pixel-art grafike

    Na poli indie hier sa každoročne objavuje množstvo titulov z celého sveta. Mnohých z nás však zahreje pri srdci, ak sa medzi nádejnými novými hrami ukáže aj niečo z domácej slovenskej, či susednej českej produkcie. Jednou z takýchto noviniek je Ghostory, pixel-art 2D logická plošinovka od RigidCore Games. Jej štyria tvorcovia, študenti informatiky z Masarykovej univerzity v Brne, sa s ňou…

NAŠI PARTNERI

HĽADÁME REDAKTOROV

GAME FRUIT DEŤOM

http://www.progamingshop.sk/?a_box=rkgbevpz