Hry, News, Nintendo

Snes classic mini bude údajne vypustené do sveta tohto roku

Eurogamer oznámilo, že zdroje blízke Nintendu potvrdili na stránke, že SNES Classic Mini sa dostalo do produkcie na uverejnenie neskôr v tomto roku.

Toto je zjavne hlavným dôvodom, prečo NES Classic Mini v posledných niekoľkých týždňoch zastavil výrobu.

Očakávalo by sa, že SNES Classic Mini bude mať podobnu cenu ako NES Classic Mini, ktorý bol predávaný za 99 dolárov a zahŕňal 30 hier.

Úprimne povedané, je to ohromné. Super Nintendo má jedne z najlepších hier na konzoly vrátane The Legend of Zelda: Link to the Past, Super Mario World, Mario Kart a hry Donkey Kong Country.

Očakáva sa, že Super Nintendo Mini bude nasledovať rovnaký plug a ovladáci štýl ako NES Classic Mini, s vopred určenou sadou nainštalovaných hier.

No jedna vec je istá. Pokiaľ to Nintendo vypustí, uistite sa, že si ho môžete predobjednať čo najskôr, pretože je pravdepodobné, že sa bude predávať ešte rýchlejšie ako NES Classic Mini.

zdroj: http://press-start.com.au/news/nintendo/2017/04/19/snes-classic-mini-will-apparently-launch-year/

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon

Related Posts

Nekonečno – Obchod pre každodenných hrdinov

ToyPort.sk

Pop Kultúra Fest

HIGHLIGHT REDAKCIE / NEWS

 • Nová tlačiareň Polaroid insta-share moto mod s možnosťou vytlačiť si vlastnú fotku z mobilu

  Pozdravte moto z² ™ s novým moto modom tlačiarne Polaroid insta-share. Teraz môžete telefón jednoducho zmeniť na polaroid. Zhotovte si obrázok a získate výsledky vo vašich rukách. Vďaka moto mod ™ tlačiarni insta-share spoločnosti Polaroid môžete okamžite zdieľať moment. Získajte kreatívu pridaním filtrov, okrajov a vzorov do vašich fotiek. Vytlačte ich a zdieľajte svoje obľúbené…

  Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon
 • RECENZIA – Mark E. Pocha – Krajina kanibalov

  Názov: Krajina kanibalov Autor: Mark E. Pocha Rok prečítaného vydania: 2016 Vydavateľstvo: Hydra Väzba: brožovaná Počet strán: 152 Oficiálna anotácia: Napínavý triler z prostredia exotickej Amazónie o skupine slovenských študentov, ktorých pohodový výlet sa nečakane zmení na nočnú moru. Román, aký by napísal Jack Ketchum (Po sezoně, Dívka od vedle), keby mu našepkával filmový režisér…

  Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon
 • Ghostory prináša logické puzzle a slovné hračky zabalené v pixel-art grafike

  Na poli indie hier sa každoročne objavuje množstvo titulov z celého sveta. Mnohých z nás však zahreje pri srdci, ak sa medzi nádejnými novými hrami ukáže aj niečo z domácej slovenskej, či susednej českej produkcie. Jednou z takýchto noviniek je Ghostory, pixel-art 2D logická plošinovka od RigidCore Games. Jej štyria tvorcovia, študenti informatiky z Masarykovej univerzity v Brne, sa s ňou…

  Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon

NAŠI PARTNERI

HĽADÁME REDAKTOROV

GAME FRUIT DEŤOM

Pop Kultúra Fest

http://www.progamingshop.sk/?a_box=rkgbevpz