Aplikácie, Hry, News, News, Pokémon GO, Tech

Pokémon GO sa blíži!

0

Ako už mnoho z Vás vie, Pokémon GO je nová AR (Augmented Reality, a.k.a Rozšírená realita) hra pre smartfóny, ktorá by mala vyjsť neskôr v tomto roku a momentálne je dostupná na testovanie v USA. Aj keď testeri nemajú dovolené o svojich zážitkoch a skúsenostiach rozprávať, Niantic a The Pokemon Company uvoľnili pár nových detailov aj screenshotov.

Pre rekapituláciu – Pokemon GO Vám umožní pochytať ich všetkých v reálnom svete, pokémonov budete môcť vidieť na rôznych miestach okolo Vás pomocou kamery Vášho smartfónu. No úspešne chytiť Pokémonov je však len polovica životného štýlu trénera, budete ich chcieť využívať k boju.

Zápasy v Pokémon GO budú fungovať na tom istom princípe ako v predošlých hrách. Pokémonov proti Vašim oponentom si budete chcieť  vyberať na základe ich typu, nakoľko každý typ má svoje silné i slabé stránky, plus pomocou touchscreenu sa budete môcť uhýbať prichádzajúcim útokom.

Ak boje niesú Vaša šálka kávy, nezúfajte. Namiesto bojov môžete taktiež svojich virtuálnych miláškov len zbierať a vyvíjať ich. Taktiež môžete získať vajcia Pokémonov, ktoré sa vyliahnú po tom ako prejdete istý počet krokov.

Na Pokémon GO sa už teraz teší mnoho ľudí a zatiaľ to vyzerá sľubne.
Či sa naše očakávania naplnia uvidíme už čoskoro.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon

Related Posts

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

REKLAMA

REKLAMA

HIGHLIGHT REDAKCIE / NEWS

  • Veľká foto súťaž na cosplay, portrait alebo fashion fotenie v spolupráci s Butterfly creative by Susy

    Máme pre Vás veľkú foto súťaž na cosplay, portrait alebo fashion fotenie v spolupráci s Butterfly creative by Susy. Výherca dostane 1 hodinu fotenia v exteriéri + 10 upravených fotiek podľa vlastného výberu. Fotenie prebieha v Bratislave a dohodnúť sa na ňom môžete kedykoľvek podľa dohody počas roka 2018. Ako sa k tejto výhre dostať? Stačí odpovedať…

  • Ghostory prináša logické puzzle a slovné hračky zabalené v pixel-art grafike

    Na poli indie hier sa každoročne objavuje množstvo titulov z celého sveta. Mnohých z nás však zahreje pri srdci, ak sa medzi nádejnými novými hrami ukáže aj niečo z domácej slovenskej, či susednej českej produkcie. Jednou z takýchto noviniek je Ghostory, pixel-art 2D logická plošinovka od RigidCore Games. Jej štyria tvorcovia, študenti informatiky z Masarykovej univerzity v Brne, sa s ňou…

NAŠI PARTNERI

HĽADÁME REDAKTOROV

GAME FRUIT DEŤOM

http://www.progamingshop.sk/?a_box=rkgbevpz