Písal sa rok 2015 keď partia dvoch kamarátov z východu otvorila svoje hlavy a našla v nich veľkú ružovú hmotu na ktorej bola položená veľmi zaujímavá myšlienka s nápadom spraviť na Slovensku niečo čo tu ľuďom naozaj chýba.

Web sme spoločne založili 1-ho apríla a jeho funkčnosť začala už 1-ho mája, kde sa úplne prvý článok na webe ukázal už 2-ho mája informujúci o najväčšom turnaji roka v úspešnej hre Dota 2.

Uvažovali sme, že budeme celý život robiť rodičom len pomocnú silu v kuchyni no jedného dňa nám napadol skvelý nápad. Slovensku chýba Geek portál a tak sa snažíme pomocou neho spojiť túto komunitu o čosi ďalej.

Ponúkame vám vždy čerstvé novinky z celého geek sveta, počítačových či konzolových ale aj mobilných či spoločenských a kartových hier.

Chýbať nebudú ani recenzie na dlho očakávané filmy, seriály a Anime.

Mysleli sme aj na kniho-holikov a tak sme si pre vás pripravili rubriku venovanú hlavne komiksom, mange či sci-fi a fantasy literatúre.

Ale to ešte zďaleka nie je všetko.

Žijeme kultúrou a máme ju radi a baví nás prinášať vám z nej rôzne reportáže, fotky, videá ale aj textovú formu toho kde, kedy a ako to tam vyzeralo a ako tam vlastne bolo.

Pre ne-čítavcov chystáme aj rôzne tématické relácie zo sveta hier, aplikácií a retro sveta.

V pláne taktiež máme aj filmovú reláciu, reláciu zo sveta Anime, reláciu o najnovších novinkách vo svete hudby a aby som nezabudol na to najpodstatnejšie tak tešiť sa môžete už aj na reláciu zo sveta e-sportu.

Tieto plány nám ešte nejakú tú dlhšiu chvíľku potrvajú ale už teraz vám sľubujeme, že sa budeme snažiť o to aby ste sa u nás cítili dobre.

Hlavne vás tu musí byť dosť aby náš projekt fungoval správne tak ako má. 😉

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Nekonečno.sk – Obchod pre každodenných hrdinov

BELLEVUE – WELCOME TO THE PIXEL WORLD !

ABYX.CZ – KOMUNITNÍ DATABÁZE NINTENDO HER

Vzdy.sk – magazín & eshop

Vzdy.cz – magazin & eshop

Komix na východe (je)

Game Fruit deťom

Pokémon GO • Štýlové fosforové náramky vo farbách Teamov

ToyPort.sk

NaDoske.sk

HoneyCombine.com

MFP Paper Products

Bux.sk

iBux.sk

Ikar.sk

Yoli.sk

Vydavateľstvo Art Floyd

Vydavateľstvo Magna

Raven Gaming Club

KLUB

Jekyll&Hyde cafe bar

Bar Magazín

DiveBuki.sk

Enter Magazine

Tomorrow – Thomas Orrow Award

Like – Festival súčasnej literatúry – Košice

Kotolňa

DIG GALLERY

Jofre uvádza – Bubliny

BUTTERFLY CREATIVE BY SUSY

 • Nádherné customized figúrky Iron Mana

    Tieto krásne custom made figúrky vznikli premaľovaním a dorobením častí k bežným figúrkam Iron Mana, ktorý sa vo výsledku potom neraz podobá na niečo úplne íne – na Aliena, Hello Kitty, Spawna, Transformera, alebo Batmana. Celé to má na svedomí Sam Kwok, na ktorého facebookovej stránke nájdete takto customizované viaceré figúrky a odfotené v rôznych detailoch….

 • Fallout 4 oficiálne ohlásený

    Tak, a je to oficiálne! Bethesda dnes prostredníctvom traileru, na svojej stránke, ohlásila štvrté pokračovanie Falloutu. O samotnej hre sa toho veľa nevie, akurát že vyjde na pc, xboxe a psku a dej sa bude odohrávať v Bostone. Kedy hra výjde je zatiaľ otázne, dá sa však predpokladať, že ešte v 2015. Každopádne viac sa…

 • Foamsmith, kniha o výrobe penového brnenia

  Chcel by si si vyrobiť skvelé cosplayové brnenie, ale nevieš ako na to? Tak táto kniha je práve pre teba. Kniha Billa Dorana ťa naučí všetko, čo potrebuješ vedieť o vyrobení, nafarbení a obliekaní si penového brnenia, alebo iného oblečenia z peny. V knihe nájdeš množstvo tutoriálov, ktoré ťa povedú krok za krokom a všetko ti…

 • Starship Trooper „kreslená“ figúrka

    Pokiaľ ste si obrázok Starship Troopera prezreli len letmo, určite ste nemali pochýb, že sa jedná o mangu. Omyl. Ide totiž o akčnú figúrku! Figúrkar mumumuno53, vytvoril túto nádhernú figúrku pripomínajúcu 2D kresbu pomocou originálnej figúrky z anime Starship Troopers v jeho power armore, ktorú následne premaľoval do tejto podoby.  

 • Tales from the Loop

    Vízia Simona Stålenhaga predstavuje alternatívnu švédsku realitu plnú kolosálnych strojov, tuláckych robotov a nevysvetliteľných dinosavrov. Od zverejnenia prvých ilustrácii na svojich stránkach (kde si môžete prezrieť jeho ilustrácie aj v detailnej podobe) sa mohol Stålenhag tešiť veľkej popularite. Túto skutočnosť sa rozhodol autor využiť a vybranné ilustrácie vydal knižne, spolu s krátkymi príbehmi z tohto alternatívneho sveta…