Písal sa rok 2015 keď partia dvoch kamarátov z východu otvorila svoje hlavy a našla v nich veľkú ružovú hmotu na ktorej bola položená veľmi zaujímavá myšlienka s nápadom spraviť na Slovensku niečo čo tu ľuďom naozaj chýba.

Web sme spoločne založili 1-ho apríla a jeho funkčnosť začala už 1-ho mája, kde sa úplne prvý článok na webe ukázal už 2-ho mája informujúci o najväčšom turnaji roka v úspešnej hre Dota 2.

Uvažovali sme, že budeme celý život robiť rodičom len pomocnú silu v kuchyni no jedného dňa nám napadol skvelý nápad. Slovensku chýba Geek portál a tak sa snažíme pomocou neho spojiť túto komunitu o čosi ďalej.

Ponúkame vám vždy čerstvé novinky z celého geek sveta, počítačových či konzolových ale aj mobilných či spoločenských a kartových hier.

Chýbať nebudú ani recenzie na dlho očakávané filmy, seriály a Anime.

Mysleli sme aj na kniho-holikov a tak sme si pre vás pripravili rubriku venovanú hlavne komiksom, mange či sci-fi a fantasy literatúre.

Ale to ešte zďaleka nie je všetko.

Žijeme kultúrou a máme ju radi a baví nás prinášať vám z nej rôzne reportáže, fotky, videá ale aj textovú formu toho kde, kedy a ako to tam vyzeralo a ako tam vlastne bolo.

Pre ne-čítavcov chystáme aj rôzne tématické relácie zo sveta hier, aplikácií a retro sveta.

V pláne taktiež máme aj filmovú reláciu, reláciu zo sveta Anime, reláciu o najnovších novinkách vo svete hudby a aby som nezabudol na to najpodstatnejšie tak tešiť sa môžete už aj na reláciu zo sveta e-sportu.

Tieto plány nám ešte nejakú tú dlhšiu chvíľku potrvajú ale už teraz vám sľubujeme, že sa budeme snažiť o to aby ste sa u nás cítili dobre.

Hlavne vás tu musí byť dosť aby náš projekt fungoval správne tak ako má. 😉

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

REKLAMA

REKLAMA

HIGHLIGHT REDAKCIE / NEWS

  • Veľká foto súťaž na cosplay, portrait alebo fashion fotenie v spolupráci s Butterfly creative by Susy

    Máme pre Vás veľkú foto súťaž na cosplay, portrait alebo fashion fotenie v spolupráci s Butterfly creative by Susy. Výherca dostane 1 hodinu fotenia v exteriéri + 10 upravených fotiek podľa vlastného výberu. Fotenie prebieha v Bratislave a dohodnúť sa na ňom môžete kedykoľvek podľa dohody počas roka 2018. Ako sa k tejto výhre dostať? Stačí odpovedať…

  • Ghostory prináša logické puzzle a slovné hračky zabalené v pixel-art grafike

    Na poli indie hier sa každoročne objavuje množstvo titulov z celého sveta. Mnohých z nás však zahreje pri srdci, ak sa medzi nádejnými novými hrami ukáže aj niečo z domácej slovenskej, či susednej českej produkcie. Jednou z takýchto noviniek je Ghostory, pixel-art 2D logická plošinovka od RigidCore Games. Jej štyria tvorcovia, študenti informatiky z Masarykovej univerzity v Brne, sa s ňou…

NAŠI PARTNERI

HĽADÁME REDAKTOROV

GAME FRUIT DEŤOM

http://www.progamingshop.sk/?a_box=rkgbevpz