Písal sa rok 2015 keď partia dvoch kamarátov z východu otvorila svoje hlavy a našla v nich veľkú ružovú hmotu na ktorej bola položená veľmi zaujímavá myšlienka s nápadom spraviť na Slovensku niečo čo tu ľuďom naozaj chýba.

Web sme spoločne založili 1-ho apríla a jeho funkčnosť začala už 1-ho mája, kde sa úplne prvý článok na webe ukázal už 2-ho mája informujúci o najväčšom turnaji roka v úspešnej hre Dota 2.

Uvažovali sme, že budeme celý život robiť rodičom len pomocnú silu v kuchyni no jedného dňa nám napadol skvelý nápad. Slovensku chýba Geek portál a tak sa snažíme pomocou neho spojiť túto komunitu o čosi ďalej.

Ponúkame vám vždy čerstvé novinky z celého geek sveta, počítačových či konzolových ale aj mobilných či spoločenských a kartových hier.

Chýbať nebudú ani recenzie na dlho očakávané filmy, seriály a Anime.

Mysleli sme aj na kniho-holikov a tak sme si pre vás pripravili rubriku venovanú hlavne komiksom, mange či sci-fi a fantasy literatúre.

Ale to ešte zďaleka nie je všetko.

Žijeme kultúrou a máme ju radi a baví nás prinášať vám z nej rôzne reportáže, fotky, videá ale aj textovú formu toho kde, kedy a ako to tam vyzeralo a ako tam vlastne bolo.

Pre ne-čítavcov chystáme aj rôzne tématické relácie zo sveta hier, aplikácií a retro sveta.

V pláne taktiež máme aj filmovú reláciu, reláciu zo sveta Anime, reláciu o najnovších novinkách vo svete hudby a aby som nezabudol na to najpodstatnejšie tak tešiť sa môžete už aj na reláciu zo sveta e-sportu.

Tieto plány nám ešte nejakú tú dlhšiu chvíľku potrvajú ale už teraz vám sľubujeme, že sa budeme snažiť o to aby ste sa u nás cítili dobre.

Hlavne vás tu musí byť dosť aby náš projekt fungoval správne tak ako má. 😉

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

GEEK KALENDÁR

24. AUGUST 2018
POP KULTÚRA FEST 2018 (KINO ÚSMEV KOŠICE)
 
27. AUGUST 2018
INTERNATIONAL COSPLAY DAY
 
7. SEPTEMBER 2018
MARVEL’S SPIDER-MAN (PS4)
 
21. SEPTEMBER 2018
SPYRO REIGNITED TRILOGY (PS4)
 
21. – 23. SEPTEMBER 2018
COMICS SALÓN 2018 (BRATISLAVA)
 
28. – 29. SEPTEMBER 2018
PRAGUECON 2018 (PRAHA)
 
17. NOVEMBER 2018
POKÉMON LET’S GO EEVE / POKÉMON LET’S GO PIKACHU (NINTENDO SWITCH)
 
30. NOVEMBER – 1. DECEMBER 2018
FÉNIX CON (BRNO)
 
13. DECEMBER 2018 (MARVEL)
SPIDER-MAN – PARALELNÉ SVETY (CINEMAX)
 
20. DECEMBER 2018 (DC COMICS)
AQUAMAN (CINEMAX)

Nekonečno – Obchod pre každodenných hrdinov

ToyPort.sk

Pop Kultúra Fest

HIGHLIGHT REDAKCIE / NEWS

  • Nová tlačiareň Polaroid insta-share moto mod s možnosťou vytlačiť si vlastnú fotku z mobilu

    Pozdravte moto z² ™ s novým moto modom tlačiarne Polaroid insta-share. Teraz môžete telefón jednoducho zmeniť na polaroid. Zhotovte si obrázok a získate výsledky vo vašich rukách. Vďaka moto mod ™ tlačiarni insta-share spoločnosti Polaroid môžete okamžite zdieľať moment. Získajte kreatívu pridaním filtrov, okrajov a vzorov do vašich fotiek. Vytlačte ich a zdieľajte svoje obľúbené…

  • RECENZIA – Mark E. Pocha – Krajina kanibalov

    Názov: Krajina kanibalov Autor: Mark E. Pocha Rok prečítaného vydania: 2016 Vydavateľstvo: Hydra Väzba: brožovaná Počet strán: 152 Oficiálna anotácia: Napínavý triler z prostredia exotickej Amazónie o skupine slovenských študentov, ktorých pohodový výlet sa nečakane zmení na nočnú moru. Román, aký by napísal Jack Ketchum (Po sezoně, Dívka od vedle), keby mu našepkával filmový režisér…

  • Ghostory prináša logické puzzle a slovné hračky zabalené v pixel-art grafike

    Na poli indie hier sa každoročne objavuje množstvo titulov z celého sveta. Mnohých z nás však zahreje pri srdci, ak sa medzi nádejnými novými hrami ukáže aj niečo z domácej slovenskej, či susednej českej produkcie. Jednou z takýchto noviniek je Ghostory, pixel-art 2D logická plošinovka od RigidCore Games. Jej štyria tvorcovia, študenti informatiky z Masarykovej univerzity v Brne, sa s ňou…

NAŠI PARTNERI

HĽADÁME REDAKTOROV

GAME FRUIT DEŤOM

Pop Kultúra Fest

http://www.progamingshop.sk/?a_box=rkgbevpz