Cosplay, Cosplay, Kultúra

Geralt, princezna Leia a Grommash Hellscream

0

 

Dnes tu pre vás máme výber z toho, čo nás z cosplayu v poslednej dobe najviac zaujalo.

Ako prvá sa vám predstaví cosplayerka Aelirenn, so svojim “poženštelím” Geraltom (ale taktiež ako Ciri) z Witchera.  Zapamätateľné je hlavne super real prevedenie, vrátane pravej krúžkovej zbroje a šalených jaziev (tie však ako pravé len vyzerajú).

Ďalšou cosplayerkou je austrálčanka Lady Jaded, ktorá sa pohrala s oblečkom princezny Leiai. Nechala sa odfotiť ako v klasickej bielej róbe, tak aj v notoricky známych “otrockých bikinách”.  Veľká pochvala tu ale patrí hlavne fotografovi, ktorý pomocou fotiek dokázal vykúzliť naozaj perfektný a tak trochu pikantný obraz života Star Wars (nie však tak ako by sme čakali). R2-D2 tu vystupuje ako dominantný a machovský robot so svojou otrokyňou Leialou, ktorá si život na púšti doslova užíva. Na jednej fotke sa tu objaví aj Boba Fett. Fotografie naozaj stoja za to.

Ako posledný v dnešnom príspevku vystupuje Grommash Hellscream, ktorého sa podarilo zobraziť naozaj verne predlohe – nie, nepozeráte sa na screenshot z World of Wracraft. Tento kostým ma na svedomí korejský cosplayový kolektív Spiral Cats.

Nižšie si môžete pozrieť nahľad na každý z kostýmov a na začiatku článku nájdete galériu so všetkými fotkami.

 

1239471255150391399

lady-jaded-princess-leia-cosplay-09

gorash

 

Related Posts

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Nekonečno – Obchod pre každodenných hrdinov

ToyPort.sk

Pop Kultúra Fest

HIGHLIGHT REDAKCIE / NEWS

NAŠI PARTNERI

HĽADÁME REDAKTOROV

GAME FRUIT DEŤOM

Pop Kultúra Fest

http://www.progamingshop.sk/?a_box=rkgbevpz