E-Sports, E3, Hry, News, Nintendo

Do Rocket League prichádzajú autá exkluzívne pre Nintendo Switch

Pomaly sa blíži sezóna sviatkov a spoločne s ňou aj Rocket League na Nintendo Switch!

Ako už bolo odhalené v Nintendo Direct E3 2017 traileri, Rocket League skutočne dostane pre túto verziu hry exkluzívne autá a predmety na úpravu. Dnes môžeme nadšene ohlásiť, že autá „Mario NSR“, „Luigi NSR“ a „Samus‘ Gunship“ budú ZDARMA odomknuteľné pri spustení!

Pozrite si oficiálny trailer priamo tu:

Pre zvedavých, tímová farba rozhoduje o tom, ktorá verzia nového auta sa objaví na ihrisku. Hráči Oranžového tímu môžu využívať „Mario NSR“ a „Samus’ Gunship“, zatiaľ čo členovia Modrého tímu sú automaticky vybavení „Luigi NSR“ a klasickou farebnou Samus variáciou na jej Varia Suit. Napriek tomu, že obe autá sú pre Nintendo Switch ZDARMA, hráči ich stále musia v hre odomknúť splnením určitých požiadaviek. Viac detailov k nim až neskôr v tomto roku!

Spoločne s novými autami, bude mať Rocket League na Switch aj niekoľko exkluzívnych predmetov na úpravu. „Mario“ a „Luigi“ Toppers (klobúky) sa dajú nastaviť pri každom upraviteľnom aute, zatiaľ čo „Super Star“ Rocket Boost sa dá použiť s autami „Mario NSR“ a „Luigi NSR“. Podobne „Wave Beam“ Rocket Boost je exkluzívny pre „Samus’ Gunship“.

Viac informácií o uvedení Nintenda Switch očakávajte s blížiacim sa termínom jeho vydania!

zdroj: https://www.rocketleague.com/news/exclusive-nintendo-switch-rocket-league-battle-cars/

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon

Related Posts

REKLAMA

REKLAMA

HIGHLIGHT REDAKCIE / NEWS

  • Veľká foto súťaž na cosplay, portrait alebo fashion fotenie v spolupráci s Butterfly creative by Susy

    Máme pre Vás veľkú foto súťaž na cosplay, portrait alebo fashion fotenie v spolupráci s Butterfly creative by Susy. Výherca dostane 1 hodinu fotenia v exteriéri + 10 upravených fotiek podľa vlastného výberu. Fotenie prebieha v Bratislave a dohodnúť sa na ňom môžete kedykoľvek podľa dohody počas roka 2018. Ako sa k tejto výhre dostať? Stačí odpovedať…

  • Ghostory prináša logické puzzle a slovné hračky zabalené v pixel-art grafike

    Na poli indie hier sa každoročne objavuje množstvo titulov z celého sveta. Mnohých z nás však zahreje pri srdci, ak sa medzi nádejnými novými hrami ukáže aj niečo z domácej slovenskej, či susednej českej produkcie. Jednou z takýchto noviniek je Ghostory, pixel-art 2D logická plošinovka od RigidCore Games. Jej štyria tvorcovia, študenti informatiky z Masarykovej univerzity v Brne, sa s ňou…

NAŠI PARTNERI

HĽADÁME REDAKTOROV

GAME FRUIT DEŤOM

http://www.progamingshop.sk/?a_box=rkgbevpz