Cinema, Seriály

Adventure Time sa skončí v roku 2018 – Rozlúčte sa s Finnom a Jakeom

Populárna animovaná séria Cartoon Network o chlapcovi a jeho najlepšom psom priateľovi Adventure Time je oficiálne ukončená po 148 epizódach v roku 2018.

Nové epizódy budú pokračovať v pravidelnom vysielaní do roku 2018 a ďalšie informácie o záverečnej sezóne predstavenia budú sprístupnené bližšie k debutu.

Vo vyhlásení Ward povedal, že je hrdý na to, že dokáže priniesť divnú a divnú show ako Adventure Time fanúšikom tak dlho, ako majú, a tešil sa na ďalšiu bridlicu projektov, ktorým bude venovať svoj čas.

“Snažili sme sa vložiť do každej epizódy niečo skutočné a rozprávajúce sa z nášho života a urobiť show, ktorá bola pre nás osobná a ktorá mala aj vtipy! Som naozaj šťastný, že to súvisí s publikom tak dlho,” povedal Ward. “Myslím, že je to zvláštna vec.”

Adventure Time, ktorý nasleduje po dobrodružstvách Jake-a psa a Finn-a človeka, premiérou v roku 2010 a získal v prvom roku 2,6 milióna divákov, čím sa stal populárnou show na Cartoon Network. Prehliadka získala od svojho vzniku premiéru viacero Emmys a stala sa jednou z najobľúbenejších seriálov v sieti.

Adventure Time je momentálne v deviatej sezóne.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon

Related Posts

Nekonečno – Obchod pre každodenných hrdinov

ToyPort.sk

Pop Kultúra Fest

HIGHLIGHT REDAKCIE / NEWS

 • Nová tlačiareň Polaroid insta-share moto mod s možnosťou vytlačiť si vlastnú fotku z mobilu

  Pozdravte moto z² ™ s novým moto modom tlačiarne Polaroid insta-share. Teraz môžete telefón jednoducho zmeniť na polaroid. Zhotovte si obrázok a získate výsledky vo vašich rukách. Vďaka moto mod ™ tlačiarni insta-share spoločnosti Polaroid môžete okamžite zdieľať moment. Získajte kreatívu pridaním filtrov, okrajov a vzorov do vašich fotiek. Vytlačte ich a zdieľajte svoje obľúbené…

  Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon
 • RECENZIA – Mark E. Pocha – Krajina kanibalov

  Názov: Krajina kanibalov Autor: Mark E. Pocha Rok prečítaného vydania: 2016 Vydavateľstvo: Hydra Väzba: brožovaná Počet strán: 152 Oficiálna anotácia: Napínavý triler z prostredia exotickej Amazónie o skupine slovenských študentov, ktorých pohodový výlet sa nečakane zmení na nočnú moru. Román, aký by napísal Jack Ketchum (Po sezoně, Dívka od vedle), keby mu našepkával filmový režisér…

  Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon
 • Ghostory prináša logické puzzle a slovné hračky zabalené v pixel-art grafike

  Na poli indie hier sa každoročne objavuje množstvo titulov z celého sveta. Mnohých z nás však zahreje pri srdci, ak sa medzi nádejnými novými hrami ukáže aj niečo z domácej slovenskej, či susednej českej produkcie. Jednou z takýchto noviniek je Ghostory, pixel-art 2D logická plošinovka od RigidCore Games. Jej štyria tvorcovia, študenti informatiky z Masarykovej univerzity v Brne, sa s ňou…

  Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Share on StumbleUpon

NAŠI PARTNERI

HĽADÁME REDAKTOROV

GAME FRUIT DEŤOM

Pop Kultúra Fest

http://www.progamingshop.sk/?a_box=rkgbevpz