Súťaže

2. ROKY GAMEFRUIT.SK – Veľká súťaž o ceny zo seriálu Adventure Time v spolupráci s Nekonečno.sk – Obchod pre každodenných hrdinov

Máme pre Vás veľkú narodeninovú súťaž o 4 darčeky zo seriálu Adventure Time.
Ako sa k týmto darčekom dostať? Stačí odpovedať na 3 jednoduché otázky:

1.      Napíšte nám: ako sa volá najznámejší žltý pes zo seriálu Adventure Time?

2.      Napíšte nám: ako sa volá najlepší kamarát žltého psa zo seriálu Adventure Time?

3.      Napíšte nám: meno vašej obľúbenej postavy zo seriálu Adventure Time a odôvodníte, že prečo sa Vám práve táto postava tak na seriály najviac páči.

Správne odpovede nám pošlite na email: gamefruitsk@gmail.com a štyria z Vás sa môžu tešiť na tieto úžasné darčeky zo seriálu Adventure Time.
Svoje odpovede nám posielajte od 02. 05. 2017 do 02. 06. 2017

Ak nemáš šťastie v hre, tak máš šťastie v láske a ak tú lásku máš tak jej kúp darčeky zo seriálu Adventure Time v obchode Nekonečno.sk – Obchod pre každodenných hrdinov.

1. Miesto = Funko POP! Adventure Time: Jake 
http://nekonecno.sk/funko-pop-adventure-time-jake

 

2. Miesto = Funko POP! Adventure Time: BMO 
http://nekonecno.sk/funko-pop-adventure-time-bmo

 

3. Miesto = Adventure Time Kľúčenka – Jake 
http://nekonecno.sk/adventure-time-klucenka-jake

4. Miesto = Adventure Time Kľúčenka – Finn 
http://nekonecno.sk/adventure-time-klucenka-finn


Vyhrať môže každý! 

Navyše máme pre každého súťažiaceho malý darček v podobe bonusového kódu v hodnote 10 % zľavy na nákup čohokoľvek v e-shope Nekonecno.sk! U nás teda vyhráva každý, stačí sa len zapojiť! 🙂 😉

 

Podmienky súťaže

Organizátorom súťaže je Gamefruit.sk, sponzorom je Nekonečno.sk – Obchod pre každodenných hrdinov. Trvanie súťaže prebieha od 02. 05. 2017 do 02. 06. 2017. Súťaže sa smie zúčastniť akýkoľvek súťažiaci s poštovou adresou na Slovensku a len raz. Opakovaná účasť môže mať za následok vyradenie účasti súťažiaceho zo súťaže. Výhrou súťažiacemu nevznikajú povinnosti zdanenia a platby poistného. Pre postup do žrebovania je nevyhnutné zodpovedať súťažné otázky správne a odoslať ich. Výhra nie je vymáhateľná ani vymeniteľná za inú, či za hotovosť. Organizátor si vyhradzuje právo na dodatočné zmeny v súťaži.

Účasťou v súťaži súhlasíte so spracovaním poštovej adresy a Vášho mena – osobných údajov. Organizátor tieto údaje spracúva za účelom odovzdania výhry – preposiela adresu s menom obchodu Nekonečno.sk. Obchod Nekonečno.sk adresu použije pre doručenie výhry. Iným spôsobom adresy a mená nie sú uchovávané, archivované a používané.

Related Posts

Nekonečno – Obchod pre každodenných hrdinov

ToyPort.sk

Pop Kultúra Fest

HIGHLIGHT REDAKCIE / NEWS

NAŠI PARTNERI

HĽADÁME REDAKTOROV

GAME FRUIT DEŤOM

Pop Kultúra Fest

http://www.progamingshop.sk/?a_box=rkgbevpz